درباره ما – About Us | بالانس پارس

درباره پارس رهاوردان غرب بیشتر بدانید

گروه صنعتی پارس رهاوردان غرب از سال 1369 بعنوان يک واحد تحقيقاتی و صنعتی و با هدف نيل به خود كفائی صنعتی جمهوری اسلامی ايران فعاليت خود را آغاز نموده است. مجموعه ای از مهندسين مجرب گرد هم آمدند تا با اتكاء به دريای بيكران لطف الهی و سال ها تجربه در صنايع مختلف بتوانند سهم كوچكی در فعاليت های پويای صنعت كشور در دوران سازندگی را به خود اختصاص دهند. پارس رهاوردان غرب با دارا بودن چندين نمايندگی در شهرستان های مختلف بعنوان بزرگترين مجموعه تخصصی ارائه دهنده خدمات بالانس و تنها سازنده داخلی ماشين های بالانس در كشور مطرح می باشد.

پارس رهاوردان غرب با سابقه طولانی مدت در زمینه طراحی و ساخت بالانس، هم اکنون بزرگترین و مجهزترین سایت بالانس کشور را جهت ارائه خدمات بالانس به خود اختصاص داده است. سایت مرکزی این شرکت واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه با دارا بودن بیش از ده دستگاه بالانس و کادری فوق العاده مجرب آمادگی ارائه خدمات بالانس در محدوده وزنی 10 گرم الی 40 تن و با دقت هایی از گرید 3/6 الی 1/0 می باشد. در جهت استاندارد سازی خدمات ارائه شده، این شرکت توانسته است از مراجع اروپایی (لویدز انگلستان) موفق به دریافت گواهینامه ISO 1940 و لوگوی بین المللی گردد. لازم به ذکر است که پارس رهاوردان غرب اولین و تنها دارنده این استاندارد در سطح قاره آسیا می باشد. ریپورت های بالانس صادر شده توسط این مجموعه قابل ارائه در کلیه کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی است.

با توجه به اینکه حدود 70% ارتعاشات مخرب در ماشین آلات دوار ناشی از عیب نا بالانسی می باشد؛ لذا متخصصین پارس رهاوردان غرب با شناخت و درک اهمیت مبحث بالانس و هزینه های چشمگیر ناشی از این پدیده در صنایع تولیدی، وارد میدان فعالیت در قالب بخش خصوصی شده و در حال حاضر به عنوان تنها سازنده داخلی ماشین های بالانس، دارای بزرگترین مجموعه تخصصی ارائه دهنده خدمات بالانس به صنایع مختلف اعم از هواپیمایی، نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، فولاد، سیمان و غیره می باشد. توانمندی ها و خدمات قابل ارائه توسط پارس رهاوردان غرب در سه بخش اصلی ساخت دستگاه های بالانس کارگاهی، بخش خدمات بالانس کارگاهی و بالانس در محل و بخش تحقیقات و آموزش خلاصه می شود. سيستم های بالانس، ماشين آلات و قطعات صنعتی، سيستم های الكترونيک، توربو ماشين ها و خدمات مشاوره ای از دیگر زمینه های فعالیت پارس رهاوردان غرب محسوب می شوند.